НБА плеј-оф 2022 – Леброн, Кевин Лав и други реагују на трилер прве утакмице Бруклин Нетс-Бостон Селтикси

Молим вас да ћемо то схватити озбиљније. НБА плеј-оф 2022. је добро почео, а прва утакмица серије плеј-офа првог кола између Бруклин Нетса и Бостон Селтикса није изузетак. Победа Бостона резултатом 115-114 дала је велико узбуђење. Јасон Тоттам И Кирие Ирвинг.

Тејтум (31 поен) обезбедио је победу Селтиксима када је ухватио пас Маркус Смарт, Окренуо се пре истека времена и спустио се у крило. Ова победа представља четврту узастопну утакмицу Тотенхема са 30 поена у плеј-офу до прошле сезоне. Овај 24-годишњак се придружио Ларију Бирду 1987. како би формирао најдужу линију у историји Селтика.

На страни Нетса, Ирвинг је водио емисију. Постигао је 39 поена, укључујући 18 у четвртој четвртини. Кевин Дуранд Додао је 23 поена, али је искористио дефанзивни притисак Бостона да преокрене ствари за звезду Бруклина, доводећи само 9 за 24.

Утакмица – која је и даље била у равнотежи за два минута до краја – била је лига.

Леброн Џејмс, Тремонд Греен, Кевин Лове Много више НБА звезда окренуло се прстима на Твитеру како би реаговало на Кајријеве вештине, Татумову зујалицу и шест других сличних игара: