Целтицс Версус. Буцкс резултат: Гианнис Антотоцоунбо, Милваукее уживо ажурирања НБА плеј-офа док покушавају да затворе Бостон

У најузбудљивијој и најконкурентнијој серији полуфинала у петак увече се у 6. утакмици састају Милвоки Бакси и Бостон Селтикси. Актуелним шампионима је преостала само једна победа за пласман у финале Источне конференције после 110. Поново 107 победа у Бостону. Гианни Антетоцоунмо и Буцкс ће покушати да угасе Селтиксе на Фисцхер Форуму. Са три четвртине картона, отпорни Селтикси играју двоцифрену предност у последњем кадру.

Милвоки је победио Бостон са 31-14 у последњих 10 минута 5. утакмице, заостајавши са 93-79. Јуро Холидеј, који је завршио са 24 поена, осам скокова и осам асистенција, направио је огроман напредак у последњим секундама, поставши први играч у последњих 25 сезона који је забележио блокаду и крађу у последњих 10 секунди четврте четвртине. Игра плеј-офа. Његова друга украдена лопта од Маркуса Смарта у последњим секундама обезбедила је победу. Антетокоунмпо је истакао све стрелце са 11 табли и 40 поена. Бакси имају предност од 8-0 у утакмицама изблиза под вођством Мајка Буденхолцера. У међувремену, тим Селтика има 9-1 након последњих 10 пораза и 2-0 након пораза у серији.

Пратите испод за сва ажурирања у реалном времену током игре 6 између Бакса и Селтикса.