Цлаи Тхомпсон, Варриорс Гаме 6 Версус. Гризли

Бум.

Само тако, Тхе Голден Стате Варриорс Финале Западне конференције се враћа шести пут у осам година.

Није лепо. Често је било ружно. Али Славине су затвориле врата са већим притискомПребијање Мемпхис Цхрислице 110-96 у 6. утакмици.

Обука за флуктуације може да буде ноћна мора за особље, али за сада славимо Гаме6 Цлаи, храброст Кевона Лунија и неку генијалност Ендруа Вигинса.

А ми рангирамо играче и одмеравамо свачија очекивања.

Напомена: Просечан проценат шута у ријалитију (ТС) ове сезоне био је 56,6%.

Тремонд Греен

39 минута, 14 поена, 15 скокова, 8 асистенција, 1 крађа, 4 изгубљене лопте, 4 грешке, шут 6-за-14, 0-за-3 три, 2-за-2 слободна бацања, 47.0% ТС, +19

Није добар резултат, али увек је лепо видети двоцифрен резултат на зеленом нивоу. Чини се да све најбоље функционише када је спреман за пуцање и спреман за напад.

Промет је био ужасан – осећао се као да има седам или осам. Такође испорука није била тако добра као што смо очекивали. Али Треј је и даље један од најбољих живих играча и заслужује велики камен спотицања за његов поновни успон.

Квалитет: б

Бонус после меча: Водио тим у помоћ.

Андрев Виггинс

41 минут, 18 поена, 11 скокова, 1 крађа, 3 количине, 2 грешке, 2 изгубљене лопте, шут 7-за-16, тројке 3-за-5, 1-за-2 слободна бацања, 53.3% ТС, +20

Као и многи Вориорси, ово није било добро прво полувреме за Вики. Али друго полувреме је била најбоља кошарка коју је икада играо.

Био је надигран на неколико великих шутева и имао је неколико поседа где је узео лопту.

Његова одбрана је била јединствена, и свуда је био у огледалу. Да су ово само друго полувреме, он би лако добио А+.

READ  7. утакмица плеј-офа Стенли купа 2022. Ажурирања уживо: Оилерси се састају са Кингсима да би у суботу завршили прво коло највеће НХЛ лиге

Ипак, само тако…

Квалитет: а

Бонус после меча: Водио тим у плус/минус.

Кевон Лоонеи

35 минута, 4 поена, 22 скока, 5 асистенција, 1 волумен, 2 изгубљене лопте, 4 грешке, шут 2 за 7, 28,6% ТС, +10

Пре него што похвалимо Лунијеву изванредну игру, треба похвалити Грина и Стефа Карија што су говорили против бизарне принуде стартера који нису баш желели да играју, као што су то урадили са Џонатаном Каминсом у 4. и 5. утакмици.

Стивен Адамс је предводио Криса Лиса са 10 скокова. Луни је имао 11 Напад Поново се јавља. Он је животиња и главни разлог за добијање 70 (70 !!!) скокова на овој утакмици.

Луни је био сила са којом се морало рачунати. И иако његов резултат није био јак, учинио је много да ублажи напад. Како се његова улога мењала из ноћи у вече не можемо довољно рећи о послу који је урадио, вратио се на стартну линију, играо 35 минута и боја је доминирала.

Оцена: А +

Бонус после меча: Одвео је екипу у помоћ.

Степ цурри

40 минута, 29 поена, 7 скокова, 5 асистенција, 1 крађа, 2 количине, 3 изгубљене лопте, 3 грешке, шут 10 за 27, три 6 за 17, слободна бацања 3 за 4, 50,4% ТС, +16

Кари је био веома сладак за Гризлије после утакмице. Загрлио је Ја Моранта и Дилона Брукса. Светло је говорио о Морантовим медијима и будућности организације. Дивио сам се њиховој осредњости.

Није рекао колико би били срећни да су у ретровизору. Мемфис игра угаљ боље од било ког тима у НБА лиги, што је поново изложено у петак. Нисам могао добити кари три четвртине. Када је коначно пронашао свој ударац, канте су потекле, а он је одгурнуо игру.

READ  Преглед ОнеПлус 10 Про: Оригинални ОнеПлус се није много допао

Али то није била добра утакмица за њега. Знаш највиши квалитет на његовом небу. У следећу рунду. Није желео да буде тип који ће га заштитити у финалу конференције.

Квалитет: ц

Цлаи Тхомпсон

42 минута, 30 поена, 8 скокова, 2 асистенције, 3 количине, 3 изгубљене лопте, 2 грешке, шут 11 за 22, три 8 за 14, 68,2% ТС, +14

Желео бих да дам Сат А + за рад на друштвеним мрежама обављен из свлачионице после утакмице.

Какав симбол.

Али игра заслужује А+. Статистички гледано, да ли је ово Клејева најбоља игра? Чак ни у близини. Али када су Вориорси окретали лопту ван стила, закључани од стране Мемфиса, Клеј је закуцао на ударце. А када су кренули у вођство, Клеј је погодио на ударце. Када су почели да прекидају игру, Клеј је закуцао на ударце.

Ово је тешка, тешка, потребна утакмица. Тешко Перформанс, а Цлаи га је испоручио.

Игра 6 Клаи Форевер.

Оцена: А +

Бонус после меча: Истакнуо тим по бодовима.

Немања Бијелица

8 минута, 0 поена, 2 скока, 2 асистенције, 1 грешка, шут 0-на-1, тројке 0-на-1, 0.0% ТС, -2

Бијли није играо много времена, али сам мислио да је играо добро. Разбио је стакло више од својих бројева и урадио пристојне ствари у злочину.

Квалитет: б

Дамиен Лее

11 минута, 3 поена, 2 скока, 1 изгубљена лопта, 1 грешка, шут 1 за 2, тројке 1 за 2, 75,0% ТС, -4

Ли је морао да игра улогу у овој утакмици са свим повредама које је Тубс нагомилао. Био је сам, али не нарочито добар. Имао је лош приход, али опет, ко није?

Оцена: Б-

Бонус после меча: Лош плус/минус у тиму.

READ  Најмање једна особа је погинула, а 24 повређене у пуцњави на сајму аутомобила у Арканзасу

Јордан Поол

24 минута, 12 поена, 3 скока, 2 асистенције, 1 блокада, 2 изгубљене лопте, шут 4-15, тројке 2-11, 2-3 слободна бацања, 36,8% ТС, -3

Пул ће бити веома срећан што неће морати поново да се суочи са Крисом Лисом до следеће сезоне. Мало се заглавио у серији, а петак није био изузетак. Додао је сипинус, што је било забавно, али није много додало на терену.

Превише канти да бисте пропустили, неки лоши резултати и нема много контроле.