Резултати Стеелерс у Бенгалсу: ажурирања уживо, статистика игре, најзанимљивији детаљи, анализа за прву недељу АФЦ Нортх Сховдовн

СИНСИНАТИ — У Синсинатију би могло доћи до узнемирења. Гостујући Стилерси, уз помоћ четири изгубљене лопте Бенгалса, повели су на полувремену од 17-6 у односу на браниоца титуле АФЦ-а.

Одбрана Питсбурга забележила је три убачаја Џоа Бароа у првом полувремену, укључујући пик-шест Минке Фицпатрика са 31 јарде у првим минутама утакмице. Стилерси су повели са 17-3 након што је Мич Трубиски погодио Најее Харрис-а на 1-иард тоуцхдовн додавању на средини друге четвртине. Резултат је поставио ДЈ Ватт који је убацио Бароу, који није убацио много убачаја у првом полувремену пре недељне утакмице.

Најбољи играч Синсинатија у првом полувремену био је бек Џо Миксон, чији је трк од 31 јарду у игри четврти и 1 поставио Евана Мекферсона за други гол из игре непосредно пре полувремена. Миксон је јурио 67 јарди на 15 карри у првих 30 минута игре. Бенгалси су претрпели пораз пошто је примач Ди Хигинс напустио игру након снажног ударца. Хигинс је отишао са потресом мозга.

Може ли Питтсбургх извући узнемиреност у Недељи 1, или ће се Бенгалси скупити у другом полувремену? Пратите наш блог уживо испод.