Стеелерс Вс. Браунс резултат, понети: Ницк Цхубб, Амари Цоопер повер Цлевеланд преко Питтсбургха

Четири дана касније, Браунси су се вратили победивши своје дугогодишње ривале код куће у емисији „Фудбал у четвртак увече“. Уз помоћ Ника Чаба и снажног другог полувремена одбране, Браунси су забележили победу од 29-17 и прешли на 2-1 у сезони. Питсбург, који је тек после разочаравајућег пораза у 2. недељи, пао на 1-2.

Заоставши 14-13 на полувремену, Браунси су постигли гол у своја прва два покушаја у другом полувремену и преузели контролу над утакмицом. Прекршај је подстакао Цхубб, који је завршио ноћ са 113 јарди уз 23 карри. Кливленд је добио велику ноћ од Амарија Купера, чији је хватање од 32 јарде у игри трећих и 1 омогућило Чабов тачдаун од 1 јарда који је повећао вођство Браунса на 23-14 са 9:29. Браунси су ставили тачку узвика на победу са одбрамбеним резултатом Дензела Варда у последњој утакмици утакмице.

Након спорог старта подстакнутог две грешке, Браунси — предвођени Цхуббом који је трчао 37 јарди — први су ударили када је Џејкоби Брисет убацио 11 јарди у додир до Купера, који је завршио ноћ са 101 јардом уз седам хватања. Стилерси су одговорили трчањем Најее Харрис од 5 јарди на тачдаун и започели другу четвртину. балетичар, Ручни хват Бруцош Џорџ Пикенс је поставио Харисов тачдаун.

Кливленд је постигао гол након хватања Давида Њокуа из Брисета са 8:58 до краја полувремена. Стилерси су дошли до свог првог вођства када је Мич Трубиски постигао гол у трчању од 1 јарду. Напад Питсбурга је започео друго полувреме са још једном обећавајућом акцијом која је на крају пропала тек након што је прошао средину терена. Питтсбургх, након што је радио мало већи део другог полувремена, успео је да направи касни поентирање што га је довело до шест поена са 1:46 до краја. Међутим, казна за њихов накнадни ударац са стране, омогућила је Браунсима да смање сат игре на девет секунди.

READ  Амерички званичници потврдили су да је Русија испалила моћне хиперсоничне ракете на Украјину. Ево шта знамо

Јак ветар погодио је и једног и другог играча током првог полувремена. Босвел је промашио покушај од 53 јарде у другој вожњи Питсбурга. Почетница Браунса Кејт Јорк промашила је ПАТ, али је крајем треће четвртине покушала са 34 јарде да би Кливленд заувек повела.

Зашто су Стилерси изгубили

У наставку вечери, Трубиски никада није имао утакмицу преко 200 јарди, али вечерас је имао статистичку линију од 20 од 32 за 211 јарди и без тачдауна.

Трубиски није показао довољно ове сезоне, а неки се питају да ли би требало да буде изабран за новог КБ Кеннија Пикета.

У нападу, Деонтаи Јохнсон је био звезда вечери за Стилерсе, са шест пријема за 63 јарде и неуспешним опоравком, али је имао неколико кључних падова. Напад Стилерса очигледно има много више посла.

Одбрана није могла да прати Цхубба, једног од најбољих бекова у НФЛ-у, који је забележио још једну игру на 100 јарди у својој биографији.

Одбрани недостаје ТЈ Ватт и историјски не могу да победе без њега. Сада имају 0-6 када је Ватт на страни.

Зашто су Браунси победили

Браунси су се борили кроз све три фазе игре да изађу из пораза и да се врате у игру која је свима помогла да победе.

Брисет је изгледао самоуверено и сталожено, способан да искористи своје вештине јурења у краткорочним ситуацијама када је то потребно.

Када говоримо о игри трчања, хајде да причамо о Супп. Цхубб је апсолутно демолирао одбрану Стилерса, изневши 23 карија за 113 јарди и тачдаун. Од 2018. године одиграо је 24 утакмице на 100 јарди, највише у лиги у том периоду.

READ  Русија каже да ће „драстично смањити“ војне ударе на Кијев и Черновце

Купер је имао ритам са Брисетом и завршио утакмицу са седам хватања за 101 јарду и тачдауном.

Оно што је закључило договор за Браунсе је држање Стилерса ван терена и форсирање тројки и аута касно у утакмици. Стилерси се никада нису опоравили од та два заустављања, што нас доводи до наше прекретнице утакмице.

(А одбрамбени тачдаун у време смећа није повредио.)

прекретница

Крајем треће четвртине, пас Трубискија са 35 јарди на Џејлена Ворена је враћен због пенала на Чуквуму Окорафору. Тај напад је убрзо после тога довео до ударца Стилерса, а Браунси су одговорили шутирањем филд гола у следећој вожњи.

Са повратном лоптом, Стилерси више нису могли ништа да ураде, три и аут.

Браунси су поново одговорили, овог пута искористивши 6:35 за 11 одигравања на 80 јарди и постигли резултат 23-14. У поентирању, више играча је имало утицај и Браунси су изгледали као да имају пуну контролу над игром, а Брисет је у потпуности контролисао свој напад.

Цхубб је имао свој приличан део јуриша, укључујући и један за 16 јарди, са преко 100 јарди на земљи у овом трчању. Купер је кренуо у ваздух са пасом од 32 јарде да их стави на територију Стилерса. Цхубб је био тај који га је ударио за јард на четврти и-1.

Да ствар буде још гора по Стилерсе, одговорили су са још три-и-аут, чинећи то два узастопна.

Игра игре

Стилерси нису освојили победу, али су добили следећу најбољу ствар, која је у нашој категорији „Плаи оф тхе Гаме”.

Широки пријемник Џорџ Пикенс је једним уловом доказао зашто се о њему прича у тренинг кампу Стилерса. У првој четвртини, Пицкенс је направио невероватан хватање једном руком за који се чинило да пркоси гравитацији.

READ  Ево како је Трамп проводио дане откако су федералци упали у његову кућу

Пикенсов улов је дошао у игри секунде и 3 када је Трубиски бацио један на десну страну. Улов од 36 јарди довео је Стилерсе у црвену зону и поставио тачдаун Најее Харрис.

Шта је следеће

Браунси путују у Атланту следеће недеље да се суоче са Фалконсима, који имају 0-2 када улазимо у 3. недељу. Оба пораза Фалконса су била блиска, 27-26 пораз од Светаца и 31-27 пораз од дефанзивног Супер Боула. Цхампион Рамс.

Стилерси ће угостити Џетсе у 4. недељи. Напад Џетса је до сада водио квотербек Јое Флаццо, а Зацх Вилсон је и даље остао без модрице и покиданог менискуса. Очекивало се да ће Вилсон пропустити две до четири недеље и да се неће вратити у 3. недељу. За две недеље, Флако је трећи са 616, иза Делфинса Туа Таговаилоа (739) и Карсона Венца из Командира (650).